Zkušenosti s půjčkou Cetelem

By | 20.5.2014

Peníze na auto, nábytek a vybavení bytu potažmo na cokoli, co zrovna potřebujete koupit, navíc s úrokem už od 6,9% a s možností vrácení až deseti splátek slibují jen pozitivní zkušenosti s půjčkou Cetelem. Klient si může vybrat z několika možných výší půjčky, na základě toho pak bude zvolena délka a výše splátek. Sjednání a vedení půjčky je zdarma a navíc je možné ji sjednat online.

Půjčit si můžete od 20 tisíc do jednoho milionu korun a účel půjčky si lze zvolit. Kromě sjednání a vedení půjčky jsou zdarma i předčasné splátky.

Jaké jsou zkušenosti s půjčkou Cetelem u jednotlivých klientů?

Jirka, 36 let
Moje zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou rozhodně kladné. Nejdříve jsem si prošel recenze a následně sjednal půjčku, která mi byla schválena. Nyní už 12 měsíců splácím naprosto bez problémů.

Marek, 48 let
U společnosti Cetelem jsem si půjčku vyřídil před víc jak pěti lety a k nespokojenosti jsem neměl důvod do té doby, než jsem neměl na zaplacení splátky. Vše jsem zaplatil o pár dní později, ale to už mi byly naúčtovány penále. Uznávám, že se jednalo o mou chybu, a že vše bylo smluvně ošetřené, ale v každém případě jsou v takových případech podmínky půjčky méně výhodné. Takže moje zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou tak 50%.

Ivana, 39 let
Co se úvěru týká, mám zkušenosti s půjčkou Cetelem kladné. Vyřízení trvalo několik málo dní, splátky jsem splácela poctivě a i ze strany Cetelem byly veškeré podmínky splněny. Bohužel mi jako jejich klientovi přišla kreditní karta Cetelem, kterou jsem nechtěla a dle instrukcí ihned znehodnotila. Po nějaké době jsem se ovšem dozvěděla, že karta byla společností Cetelem „aktivována“, takže mě nyní čeká nepříjemné vyřizování a uvádění věcí na pravou míru.

Martin, 42 let
Naše zkušenosti s půjčkou Cetelem jsou celkově dobré. S manželkou jsme si ji pořizovali na dvě auta a další jiné věci, splátky platíme vždy včas a sankce nám tudíž nehrozí. Z naší strany naprostá spokojenost! Peníze jsme na účtu měli do tří dnů a přestože hotovost k dispozici máme, vyplatí se nám vzít některé věci na splátky a hotovost využít k nákupu strojů pro podnikání.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s půjčkou od Cetelem? Podělte se o to s námi v diskuzi..