Recenze: Cofidis půjčky bez registru

By | 22.5.2014

Cofidis půjčky bez registru a příjmu jsou nebankovní půjčky, nabízející četné výhody, které svým klientům nemůže nabídnout žádná bankovní instituce. Cofidis půjčky bez registru nevyžadují kontrolu svých klientů v bankovním registru neplatičů, takže půjčka může být poskytnuta i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením.

Jak je to s ručením u půjček Cofidis?

Právě ručení představuje další výhodu. Jestliže žádáte o částku do 50 tisíc korun, není vyžadováno ručení majetkem a vše probíhá bez ručitele. Cofidis navíc ani nepožaduje doložení vašich příjmů nebo potvrzení o zaměstnání. Cofidis půjčka bez registru může proto být bez problémů schválena i nezaměstnaným, důchodcům nebo maminkám na mateřské dovolené.

O společnosti Cofidis

Cofidis půjčky bez registru se u nás řadí mezi ty vůbec nejoblíbenější nebankovní půjčky a krom toho byl také Cofidis označen za jednoho z nejméně rizikových věřitelů v České republice. Svůj původ má ve Francii a v současné době působí v devíti zemích Evropy. Ve srovnání s konkurencí Cofidis nabízí svým klientům vyšší hotovost, a to až do 90 000 korun během pár dní od schválení.

Názory klientů na Cofidis půjčky

Simona, 43 let

Mám půjčku u Cofidisu a jsem spokojená. Smlouvu jsem si samozřejmě pečlivě pročetla a Cofidis její znění zcela dodržel, stejně jako já, takže vše probíhalo bez problémů. Když mi něco nebylo jasné, vše mi vysvětlili. Použila jsem i online kalkulačku a ta mi ukázala, že Cofidis nabízí výhodnější podmínky než banka, a to už je co říct!

Markéta, 36 let

Já jsem si u Cofidis půjčovala 150 000 korun, půjčka bez registru mi byla schválena a já přeplatila asi 40 000 korun, což se mi nezdá až tak přehnané. V jednom případě jsem posílala mimořádnou splátku, za kterou mi nebylo nic navíc účtováno, což se u banky nestává.

Ivo, 51 let

Předtím, než jsem si u Cofidis půjčil, vyhledal jsem si na internetu Recenze: Cofidis půjčky bez registru a setkal jsem se s celou řadou negativních názorů, které mě ale nakonec neodradily. Myslím, že je píší především ti, kteří si nepřečetli smluvní podmínky a myslí si, že jim dnes někdo půjčí hotovost s nízkým úrokem. Ze sebe mohu říci, že ze strany Cofidis vše bylo dodrženo a já zaplatil pouze to, co bylo ve smlouvě.