Nejlevnější povinné ručení pro rok 2014

By | 20.5.2014

Hledáte nejlevnější povinné ručení pro Vaše auto a nemůžete se dobrat desítkami různých nabídek? Portál Pujcky-radce.cz pro Vás připravil online srovnání nejlepších povinných ručení pro rok 2014.

Nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 kryje škody způsobené druhým, a to jak na zdraví, tak i majetku. Jestliže se vám stane autonehoda, pojišťovna tedy z povinného ručení pokryje škody na poškozeném vozidle, popřípadě trvalé následky, ekologickou havárii, škody na svodidlech, komunikaci a jiné. To, co povinné ručení nepokrývá, jsou škody na vlastním vozidle, od kterých je zřízeno havarijní pojištění, které si majitelé vozidel mohou, ale nemusí platit.

Prostřednictvím srovnání pojišťoven může zákazník ušetřit až 70% z celkové ceny povinného ručení.

Rozhodnutí, kterou pojišťovnu si vybrat, je ovlivněno mnoha faktory. Aktuálně to může být nejlevnější povinné ručení pro rok 2014, zároveň dodatečné připojištění a dobré asistenční služby.

I to nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 nabízí například internetovou slevu a zároveň plný komfort v podobě zaslání zelené karty a potřebných dokumentů a dalších služeb.

Díky schopnostem internetu je dnes možnost najít nejlevnější zákonné pojištění pro rok 2014 doslova hračkou. S využitím kalkulačky povinného ručení dojdete k výsledku velmi rychlou a především pohodlnou cestou. Do online kalkulačky stačí jen zadat pár vstupních údajů, nechat si vyhodnotit srovnání a pak už jen zvolit nejlevnější a nejvýhodnější variantu. Nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 lze uzavřít přes online kalkulačku během několika málo minut.

I když si nejlevnější povinné ručení pro rok 2014 vyhodnocené online kalkulačkou nakonec neuzavřete, pomůže vám alespoň k vytvoření základního přehledu o cenách jednotlivých pojišťoven.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s výběrem povinného ručení? Podělte se o to v diskuzi..