Ferratum – získání půjčky

By | 22.7.2013

Ferratum nabízí online sjednání půjčky a to buď formou sms zprávy nebo přímo online na svých webových stránkách. Tento způsob sjednání je v poslední době celkem populární. Výhodou je, že nemusíte chodit do nejbližší pobočky a stát ve frontě s dalšími klienty.

Vyjednání online půjčky je opravdu jednoduché. Na webových stránkách banky vyberete částku, délku půjčky a vyplníte ostatní potřebné údaje. Následně na Váš mobilní telefon přijde SMS zpráva o případném schválení či zamítnutí půjčky. Pokud žádost odesíláte v pracovní den, SMS přijde do 10 minut od odeslání. Peníze Vám budou zaslány poštovní poukázkou nebo na bankovní účet. Zároveň přijdou fakturační údaje ke splacení půjčky.

V případě, že žádáte u banky půjčku poprvé, zavolá Vám pracovník banky a ověří Vámi zadané údaje. Taktéž Vám upřesní způsob zaslání peněz. První půjčku však banka zašle automaticky poštovní poukázkou, tudíž máte peníze do 3 dnů k dispozici. Další půjčky Vám již mohou být poskytnuty na Váš bankovní účet, na který dorazí finanční prostředky během 2 dnů.