Era půjčka k podnikání

By | 20.7.2013

Půjčka Era je vhodná k Vašemu podnikání nebo pokud nechcete dokládat účel půjčky. Půjčka je též vhodná pro ty, kteří se nechtějí příliš zabývat a zdržovat administrativou.

Prostředky jsou připisovány jednorázově na Váš bankovní účet u Poštovní spořitelny. Je umožněno, aby si klient zvolil optimální dobu splácení, kterou můžete splatit předčasně nebo využít mimořádných splátek. Doba splatnosti je maximálně 5 let. Úvěrový limit je 1 500 000 Kč a do výše 150 000 Kč není potřeba žádné zajištění úvěru.

Vyhodnocení žádosti o úvěr je zcela zdarma. Velmi stručný ceník: Měsíční poplatek za správu a vedení účtu činí 200 Kč, upomínka Vás přijde na 300 Kč, porušení smluvních podmínek 500 Kč a za změnu smluvní dokumentace na Vaši žádost zaplatíte 2000 Kč. K uzavření půjčky potřebujete vyplnit žádost o úvěr a prokázat se dvěma doklady totožnosti. Dále je třeba doložit aktuální doklad, který Vás opravňuje podnikat, daňové přiznání za poslední zdaňovací období a nakonec doklad o zaplacení daně z příjmů.