ČSOB Půjčka na lepší bydlení

By | 18.7.2013

Plánujete rekonstrukci či modernizaci Vašeho bydlení? Pokud ano, můžete využít výhodnou ČSOB půjčku na lepší bydlení. U této půjčky je možnost nejdříve renovovat a až poté doložit potřebné doklady. K uzavření půjčky stačí splňovat věk 18 let a více, zřídit si ČSOB Konto nebo ČSOB aktivní konto (pokud jej již nemáte zřízeno), doložit Vaše příjmy a předložit dva doklady totožnosti – buď občanský nebo řidičský průkaz.

Výhodou je roční úroková sazba od 7,9%. S penězi můžete disponovat ihned po uzavření smlouvy. Výši splátek si můžete určit sami (s rozložením až na 12 let).Doba splatnosti půjčky se pohybuje v rozmezí od 1 až do 12 let. Je zde i možnost předčasného splacení. Doklady účelu můžete doložit až do 6 měsíců od získání půjčky.

Minimální výše poskytnutí je 100 000 Kč, maximální výše je neomezena. Půjčku si můžete i pojistit pro případ ztráty Vašeho zaměstnání.Půjčku můžete například využít při rekonstrukci kuchyně či koupelny, při zateplování Vašeho domu, při výměně oken apod. Dále také ke koupi domu či bytu. V neposlední řadě lze půjčku uzavřít i při výstavbě nového domu či bytu a také k vypořádání dědictví. Naopak touto půjčkou nelze financovat například nářadí, zahradní techniku, výpočetní techniku, spotřebu energií, drobné spotřebiče, apod.