Chytrá hypotéka s úsporou a za lepších podmínek

By | 29.7.2013

Chytrá hypotéka s úsporou a za lepších podmínek

Plánujete vlastní bydlení a řešíte financování? Máte již vlastní hypotéku a blíží se Vám fixační období? V současné době je možné získat novou hypotéku ale i refinancovat již splácenou hypotéku za výhodnou úrokovou sazbu. Stejně tak je možné získat hypotéku i při nižších příjmech. Co je ale dobré zvážit, zda splácení hypotéky v současné době, ale i za 5 a více let nemůže ohrozit Váš rodinný
rozpočet. Hypotéka je totiž běh na dlouhou trať s dobou splácení až 30 let.

V rámci bezplatných poradenských služeb, které poskytují Chytré hypotéky s Vámi vybereme vhodnou banku, zajistíme pro Vás výhodnější podmínky a navrhneme způsob, jak hypotéku zaplatit rychleji a levněji. Nevěříte? Za naším tvrzením stojí naši spokojení klienti. V průměru lze totiž s naším způsobem ušetřit až 100.000,- Kč na každém zapůjčeném milionu.

Sjednání výhodnější úrokové sazby nemusí být vždy výhra. Některé banky si jako podmínku kladou využívání jejich služeb, zasílání Vaší mzdy na účet banky (domicilace), životní pojištění apod. Naším cílem je spokojenost zákazníka. Řešíme proto tu nejvhodnější variantu, ve které jako klient ušetříte, nebo dokonce získáte službu zdarma navíc.

Hypotéky nejsou naší jedinou službou. S klienty vyřešíme i správné zhodnocení jejich finančních prostředku, aby docházelo k jejich efektivnímu zhodnocení, dále zajištění příjmů, rodiny a majetku. V poslední době je často poptávanou službou zajištění finančních prostředků nejen na důchod, ale pro děti na studia na vysokou školu, nebo pro pořízení nemovitosti s vyšší částí vlastních prostředků při koupi. U toho zhodnocení prostředků klient získá mnohem výhodnější a bezpečnější podmínky, než u státem propagované důchodové reformě.

Nespornou výhodou služby Chytré hypotéky je bezplatné poradenství, kdy jednáme v zájmu klienta, který už předem ví, kolik ho budou jednotlivé služby u poskytovatelů stát, dále informovanost o právě využívaných služeb a časová flexibilita našich konzultantů. Při analýze klienty využívaných smluv často nacházíme v portfoliu klienta v současné době nevyhovující produkty, zejména Investiční životní pojištění či Kapitálové životní pojištění. Klienty pak informujeme o výhodnějším řešení bez zbytečných poplatků a následného zdanění výnosů.

Zaujaly Vás informace? Neváhejte a sjednejte si nezávaznou schůzku s naším konzultantem a získejte i Vy výhodnější podmínky v rámci poskytovaných služeb. Na našich www stránkách můžete sledovat i náš blog o hypotékách a financích s aktuálními informacemi a doporučením, jak ochránit a dostatečně zhodnotit Vaše finance.