Bezúročná zápůjčka zaměstnanci

By | 20.5.2014

Potřebujete pomoci v náročné finanční situaci? Musíte rychle zaplatit nájem nebo opravu vašeho automobilu, ale nemáte peníze?

V takovém případě je tu pro vás bezúročná zápůjčka zaměstnanci, která vám pomůže ve vaší tíživé situaci. Získání takové půjčky je rychlé, jednoduché a diskrétní.

Bezúročnou zápůjčku zaměstnanci nabízí nebankovní společnost Zaplo. Tato společnost nabízí výhodné úvěry téměř pro všechny. První půjčka u této společnosti je zdarma. Nebude vám účtován žádný úrok ani poplatek. Následující půjčky jsou již účtovány podle aktuálního ceníku společnosti.

V případě, že si budete půjčovat do společnosti Zaplo poprvé, můžete si půjčit od 500 Kč – 5000 Kč. Pokud půjčku splatíte řádně v termínu, můžete si následně částku navyšovat. Pokud nebudete schopni půjčku splatit v termínu, můžete si prodloužit splatnost půjčka až o 30 dní. Tato služba je ovšem zpoplatněna.
Jak zřídit půjčku?

Aby byla vaše půjčka schválena, musíte splňovat předem dané podmínky:
musíte mít české občanství
věk minimálně 18 let
vlastní bankovní účet v bance (banka se musí nacházet na území České republiky)
bezdlužnost a schopnost splatit úvěr v termínu

Pokud všechny tyto podmínky splňujete, můžete si zřídit krátkodobou půjčku ihned. Zřízení je velmi jednoduché a časově nenáročné, zabere vám maximálně 30 minut.

Stačí jen, abyste vyplnili online formulář na stránkách společnosti Zaplo a zaregistrovali se. Dále musíte zaslat poplatek 1 Kč na bankovní účet společnosti.

Společnost Zaplo požaduje kopii platného OP nebo jiného dokladu totožnosti s vaší fotografií. Po odeslání všech těchto formalit máte půjčku téměř jistou.

Během několika minut se dozvíte, jestli byla vaše půjčka schválena (prostřednictvím SMS zprávy nebe e-mailu). Půjčku získáte během dalších 15 minut na bankovní účet, ze kterého jste odeslali potvrzovací platbu – 1 Kč.