7 důvodů, proč díru v rozpočtu zaplácnout nebankovní půjčkou

By | 4.12.2016

Existují dost dobré důvody, proč se v případě nedostatku financí obrátit ne na banku, nýbrž na nebankovní společnost. Nebankovní půjčka je pro většinu zájemců o půjčku mnohdy zkrátka  ideálnějším řešením. Pokud i vám pochyběly peníze do výplaty, přečtěte si 7 důvodů, proč díru v rozpočtu zaplácnout právě nebankovní půjčkou.

1. Nebankovní půjčky bez registru jsou opravdu pro každého

Prvním a dost dobrým důvodem, proč se v případě nedostatku financí obrátit na nebankovní společnost je ten, že je nebankovní půjčkaopravdu pro každého. Nebankovní společnosti jsou ve výběru svých klientů mnohem vstřícnější než banky, pro které je často problémem vysoký věk nebo nízký příjem. U nebankovní společnosti si tak klidně může půjčit i maminka samoživitelka, která ví, že půjčku dokáže řádně splatit.

2. U nebankovní půjčky si oblíbíte její rychlé a snadné vyřízení

Zařizovali jste si někdy půjčku v bance? Že ano? Tak to určitě víte, jak dlouho trvalo, než vám byla půjčka schválena. Nebankovní půjčky bez registru jsou oproti tomu vyřízené během několika minut.

3. Nebankovní půjčka nepotřebuje ručitele ani doložení příjmu

To, co vás u bankovních půjček zaručeně odradí je potřeba ručitele. On-line půjčka od 5 000 – 15 000 Kč nepotřebuje ručitele ani doložení přijmu. V případě, že o půjčku zažádáte u společnosti rerum.cz, bude jediné co potřebujete bankovní účet, mobilní telefon a občanský průkaz.

4. On-line rychlá půjčka od 5 000 – 15 000 Kč vám může pomoct od zbytečných komplikací

Rychlá půjčka do výplaty vám může pomoct od zbytečných komplikací, kdy víte, že peníze mít budete, ale o něco později, než je zrovna potřebujete. Dobrým příkladem je například nutnost zaplacení lyžařského výcviku pár dní před výplatou.

5. Nebankovní půjčky bez registru vás neuvážou na dlouhou dobu

Další velkou výhodou je fakt, že vás nebankovní půjčky bez registru smlouvou neuvážou na dlouhou dobu. Maximální doba půjčky je 30 dní a samozřejmě existuje i možnost půjčku splatit dříve. Proto si můžete být jisti, že zbytečně neproplatíte na úrocích jako u dlouhodobějších bankovních půjček.

6. Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí nemusíte složitě hledat, protože jsou na internetu

V případě, že si potřebujete půjčit nemusíte v případě nebankovních společností nikam chodit. Žádost o půjčku lze vyřídit on-line a peníze máte do několika minut na vašem bankovním účtu.

7. První nebankovní půjčka je zdarma

V případě, že jste ještě maličko nedůvěřiví ohledně nebankovních půjček je tady 7. důvod, kterým je možnost první půjčky zdarma. Tak máte možnost si nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí vyzkoušet na vlastní kůži a zadarmo.